DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

MASÁŽE

 Masáž pomáhá odstraňovat únavu a napětí, regeneruje a osvěžuje organismus po fyzické nebo sportovní zátěži. Působí příznivě při bolestech obratlů, kloubů, svalů, šlach, zad. Od krční páteře se mnohdy objevují časté bolesti hlavy, od kterých se pravidelnou masáží dá pomoci. Přírodní oleje požívané při masáži prohlubují relaxaci a regeneraci Vašeho těla i duše.

Sportovní a regenerační masáž při které dojde k posílení krevního oběhu, uvolnění svalstva, prokrvení a regeneraci pokožky.

Relaxační masáž je vhodná při únavě, psychickém vyčerpání, stresu či napětí. Snižuje nervozitu, navozuje stav uklidnění a uvolnění. 

Detoxikační medová kůra je osvědčená metoda očisty těla od odpadních látek, které se nám hromadí v organizmu. Medem jsou vysávány usazeniny a toxiny z těla. Tyto usazeniny jsou vysávány nejen z měkkých tkání ale i z kostí, a tato masáž stimuluje reflexní zóny zad a tím i příslušné orgány. Léčí počáteční stádia celulitidy a působí jako prevence. Preventivně stačí tyto masáže provádět jedenkrát za měsíc, při potížích je vhodné masírovat jednou až dvakrát týdně

 

Ceník služeb: 

Sportovní a regenerační masáž celková        390 kč

Masáž šije 20min.                                             180 kč

Masáž šije a zad  20min.                               230 Kč

Masáž končetin 20min.                                  150 Kč

Medová detoxikační kůra                              300 Kč

Masáž Lávovými kameny (celková)                 450 Kč

Masáž Lávovými kameny (záda a šije)            310 Kč

masáž chodidel 15min.                                     100 Kč

masáž dlaní 10min.                                               70 Kč